Jdi na obsah Jdi na menu
 


Barvy aury - 4.lekce vidění aury

Když vidíme auru poprvé, zdá se nám obvykle bílá a podobná kouři nebo oblaku. Postupně se schopnost vnímání aury zvyšuje a začínáme vidět barvy. Každá aura má svou základní barvu, která dává o dotyčném člověku důležité informace. Tato barva ukazuje jeho emoční, mentální a duchovní podstatu.

Neočekávejte, že budou barvy tak výrazné jakoby jste je nakreslili fixem, mají velmi jemnou strukturu. U člověka, který je optimisticky naladěný, nebo plný pochopení pro své okolí či plný lásky k lidem se tyto barvy jakoby rozzáří a vyzařují toto vlnění do svého okolí.
Příklad:
Někdo je vám představen, nikdy v životě jste ho neviděli a přes to vás tento člověk něčím přitahuje a je vám od prvého pohledu milý.

Aura také obsahuje různé barevné paprsky, které vyzařují z těla a aurou pronikají. Možná odsud pramení lidová rčení „zelený závistí“ či „rudý hněvem“. Tato vlnění se objevují a mizí a nejsou trvalou součástí aury. Nikdo nezůstává po celé týdny „rudý hněvem“.
Přesto mohou negativní myšlenky a emoce auru změnit natrvalo. V takovém případě barvy aury ztemní, stávají se odpuzujícími a to mohou dokonce vyzařovat daleko do svého okolí. To je schopen citlivý člověk zaznamenat i bez vidění aury.

Příklad:
Někdo je vám představen, nikdy před tím jste ho neviděli a přesto vás na tomto člověku něco odpuzuje.

Zamyslete se nad těmito pocity a zkuste si vzpomenout na vlastní podobné zážitky. Určitě nějaké máte.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář